Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 
06 | 08 | 2020

Szkolenie w komunikacji małżeńskiej

Wydarzenia
Ostatni termin: 2014-06-08 09:00

Miejsce: Diecezjalna Poradnia Rodzinna , sala im. Św. Jana Pawła II w domu parafialnym  |  Miasto: Bydgoszcz

Jednym z problemów doświadczanych w rodzinach jest zła komunikacja lub jej brak, a to często pogłębia kryzysy i prowadzi do wielu zranień. Dlatego proponujemy Państwu szkolenie w formie warsztatowej, co pomoże inaczej spojrzeć na wasz kryzys w relacjach i pozwoli odbudować to, co zostało zniszczone konfliktem.

W imieniu Pracowników Poradni
Ks. Arkadiusz Muzolf
Diecezjalny duszpasterz rodzin

 

 

KONFLIKT W RELACJI - WYZWANIE CZY PORAŻKA ?

Konflikty to nasza codzienność w byciu w różnych relacjach w szczególności tych najbliższych, czyli rodzinnych. Chcemy ich unikać, ponieważ kosztują nas dużo energii życiowej. Warto jednak przyjąć konflikt, jako element budowy zarówno nas jak i naszych relacji. Metoda, która zachęca do spojrzenia na konflikt w taki sposób to NVC czyli „Porozumienie bez Przemocy”.  W trakcie szkolenia będziemy uczyć się:   

  • Odkrywania siebie przez konflikty

  • Radzenia sobie z wyzwalaczami konfliktów

  • Budowania relacji przez kryzys i konflikt

Szkolenie ma charakter warsztatowy i przeznaczone jest dla wszystkich, którzy chcą w sposób twórczy zmieniać swoje życie.

Uczestnicy szkolenia będą mogli również skorzystać z sesji mediacyjnej.

Szkolenie poprowadzi Anna Wyrwicka - trener rozwoju osobistego, socjoterapeuta, mediator. Od wielu lat prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, rozwoju osobistego oraz komunikacji w szczególności Porozumienia bez przemocy -NVC. Służy swoim doświadczeniem i wiedzą w naszej poradni.

Zajęcia będą odbywały się w sobotę od godz. 9.00 -18.00 natomiast w niedzielę od godz. 9.00 do 13.00

Koszt uczestnictwa: 80 zł

 Zapisy telefoniczne lub mailowe wg danych z sekcji „Informacje”.

 

 

Telefon
501 786 213
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Addres
ul. Lotników 1, Bydgoszcz

 

Mapa


 

Dostępne terminy


Okres: Od 2014-06-07 09:00 do 2014-06-08 13:00

 

Powered by iCagenda